Sexuální otrokyně: Sloužila jako sexuální úplatek

Share Button

Dnes skoro šedesátiletá paní Marie má s erotikou skutečně neobvyklé zkušenosti. Už jako devatenáctiletou dívenku si ji vyhlédl jeden zemědělský funkcionář a nabídl místo sekretářky. Samotná Marie přiznává, že toho tehdy opravdu moc neuměla a psací stroj či konverzace jí byly věcmi naprosto cizími. O to více se však mohla chlubit bezvadnou postavičkou, která přitahovala muže nejrůznějšího věku i profesí. Prvním, kdo však Marii zasvětil do kouzel a tajů erotiky, byl však již zmíněný, tehdy už ženatý, funkcionář, jenž to dotáhl až na místo předsedy tehdy vlivného JZD a pro Marii našel novou roli. Kromě místa sekretářky se totiž stala i prezentem, přesněji řečeno živým sexuálním úplatkem.

„Jednou za mnou přišel můj šéf i milenec v jedné osobě a téměř plakal. Naše družstvo prý se dostalo do neuvěřitelných problémů díky tomu, že jeho blízký spolupracovník moc mluvil na nepravých místech. A prý jsem to já, kdo může družstvu i jemu osobně pomoci,“ vzpomíná na tehdejší dobu Marie a přiznává, že ponejprv se hrozně moc divila tomu, jak by ona, holka krev a mlíko mohla zachraňovat velký zemědělský podnik. Pochopila brzy. Na kontrolu JZD měla přijet delegace a ona se měla stát úplatkem pro pupkaté funkcionáře. „Moc se mi to nelíbilo, ale předseda i několik dalších mužských z vedení mi vysvětlilo, že to dělám pro nás všechny a pokud chci nadále pracovat v našem zemědělském podniku a nemýt problémy, tak mi vlastně ani nic jiného nezbývá,“ dodává Marie a zavzpomíná si přitom na chvilku, kdy se otevřely dveře a z tatraplánu vyšli tři pupkatí a upocení soudruzi. „Připadali mi, jak mlsní kocouři. V první chvíli jsem si myslela, že jednoduše uteču a vykašlu se na to něho zachraňovat. Ale předseda jakoby to věděl, tak mi neustále stál za zadkem a kontroloval, abych přeci jen nevzala roha,“ říká v mladistvé rovině dnes již vyspělá žena.

Družstvo i předseda se zachránili. I díky Marii, která posedávala funkcionářům na kolenou a pak u jejich kolenou klečela a prováděla jim masáž jejich ne moc vyvinutých penisů svými rozkošnými ústy, aby pak vzápětí předvedla, že je nejen skvělou kuřačkou mužské pýchy, ale umí nastavit zbylé tělesné otvory,je dokonalou milenkou. „Po noci s těmi třemi mi bylo dost hrozně a připadala jsem si jako docela obyčejná prostitutka. Nenáviděla jsem i ty chlápky, kteří ze mě neobvyklý, sexuální úplatek udělali,“ sděluje Marie a s nostalgií vlastní své povaze říká: „Tehdy jsem ještě netušila, že úplatkem budu ještě několikrát, a to pro nejrůznější příležitosti.“ Její dobře stavěná postavička se totiž stala inspirací ještě pro mnoho jiných šéfů, z nichž většina vytušila, že ze svých problémů se může dostat i pomocí jiného úplatku, než finančního a nabízeli Marii zahraničním delegacím, stejně tak i přátelům z podnikové či státní správy, často se také Marie probouzela v loži vedle nějakého politického „papaláše“. Sama dnes s odstupem času přiznává, že ne vždy se jednalo o sex pouze ve dvou. „To byla výjimka,“ odpovídá paní Marie na dotaz, zda formou úplatku byl klasický sex a vzpomíná: „Obzvláště zahraniční delegace byly pěkně perverzní. Ucítili, že česká holka jim udělá i to, co by doma po těch svých dívenkách asi jen těžko žádali.“

A jaký byl nejhorší zážitek ženy, která se stala legendárním sexuálním úplatkem? „Když jsem pracovala jako sekretářka v jednom velkém průmyslovém podniku, tak za mnou jednoho dne přišel ředitel s tím, že přijede delegace až z Moskvy a on by ode mne strašně moc potřeboval, abych těm Rusům vyšla ve všem vstříc, že to moc může oživit a pomoci v našich odběratelsko dodavatelských vztazích,“ tvrdí Marie a vybavuje si jeden z nejhorších zážitků svého života: „Dnes již vím, jaký to byl nesmysl, ve skutečnosti k nám přijelo několik ruských a afghánských vysloužilých důstojníků. Chtěli si pořádně perverzně užít s českými děvčaty.

Ještě štěstí, že mi na ten zmíněný večírek přijelo vypomoci hned několik profesionálních prostitutek. Ti chlapi vypadali a chovali se, jakoby celý život neviděli ženskou. Byl to otřesný zážitek a já se chtěla v tu chvíli na všechno vybodnout a jít dělat třeba někam do kravína, krmit dobytek. Ale nakonec jsem vše překousla a do důchodu odcházela na pozici sekretářky poměrně slušně prosperujícího podniku. To už bylo po revoluci a do té firmičky si mě přetáhl šéf z dob komunismu, kterému jsem také několikrát v roli netradičního erotického úplatku vypomohla při návštěvách zahraničních delegací.“ Nikdy však nezapomněla na to, jak jí Rusové znechutili anální sex a jak musela klečet před muži ve vojenských brigadýrkách.

Ani v manželství však nenašla Marie klid a pohodu. Její manžel se totiž mnohdy dostával do dluhů a Marie mu je často odpracovávala nočním pobytem a zpříjemněním večerů jeho věřitelů. A tak dnes rozvedená paní Marie tráví většinu volného času na zahrádce, daleko od mužů, pro které byla a asi navždy zůstane sexuálním úplatkem.

 

Václav Prokůpek

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*