Caroline Wozniacká se zasnoubila, dítě chce až po vyhraném grandslamu

Maria Kirilenko of Russia returns to ball to compatriot Ekaterina Makarova during their WTA Estoril Open tennis match at the Jamor Stadium on May 7, 2009 on the outskirts of Lisbon. AFP PHOTO/ FRANCISCO LEONG (Photo credit should read FRANCISCO LEONG/AFP/Getty Images)
Share Button

Sedmadvacetiletá dánská tenistka s polskými předky Caroline Wozniacká má za sebou velmi zdařilý rok v osobním a tenisovém životě, zasnoubila se a díky solidním výsledkům stále věří, že je v jejích silách vyhrát i grandslamový turnaj. Navíc si ověřila, že je stále schopna porážet světovou špičku, když na svém životním turnaji vyhrála turnaj mistryň. Krátce po triumfu na neoficiálním mistrovství světa v Singapuru se navíc na dovolené na ostrově Bora Bora zasnoubila s o sedm let starším Američanem Davidem Leem, který nedávno ukončil basketbalovou kariéru a dánská tenistka, která se narodila v odense a nyní žije v daňovém ráji v Monte Carlu, tak pochopitelně září optimismem.

 

„Mám za sebou opravdu velmi hektické období. Ale prožila jsem nádherné chvíle na kurtu i mimo něj. Během deseti dní na Bora Bora jsme se svým snoubencem jen odpočívali, bylo to opravdu neuvěřitelně krásné,“ rozplývala se nadšením Caroline Wozniacká v rozhovoru pro přední dánský deník, pár dní před odletem do Miami, kde absolvovala přípravu na novou sezonu. Po boku dánské tenistky seděl v letadle i její snoubenec. „Sice jsme toho hodně nalétali, ale bylo to fantastické. Po jejím velkém triumfu v Singapuru jsme byli na Bora Bora, pak na svatbě Sereny Williamsové, v New Yorku na zápase NFL, na Dni díkuvzdání. No prostě jsme pořád spolu,“ tvrdí šťastný snoubenec David Lee, který dostal i dotaz ohledně založení rodiny. „Teď je na prvním místě Caroline a její tenisová kariéra. Děti jsou otázkou budoucnosti, ale je to něco, na co se těšíme,“ řekl za oba Lee. a Wozniacká je pochvalně zakývala hlavou – je jí teprve 27 let a ráda by si splnila sen, na který ještě nedosáhla.

 

Sice strávila celkem 67 týdnů v čele světového žebříčku a na kontě má 27 titulů z turnajů WTA tour, jenže žádný z grandslamu. Finalistka US Open z let 2009 a 2014 ale věří, že vyhrát jeden ze čtyř největších turnajů je stále v jejích silách. „Dokázala jsem si, že pokud hraji svůj nejlepší tenis, dokážu porazit kohokoliv na okruhu. Všechno je to o tom, aby to do sebe během těch dvou týdnů všechno zapadlo,“ řekla doslova Caroline Wozniacká.

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*