Kráska Ivanovičová je těhotná, chce mít tři děti

ROME - MAY 05: Ana Ivanovic of Serbia hits a volley during her second round match against Francesca Schiavone of Italy during day two of the the Sony Ericsson WTA Tour Internazionli BNL D'Italia event at Foro Italico on May 5, 2009 in Rome, Italy. (Photo by Ryan Pierse/Getty Images)
Share Button

Světoznámý sportovní pár – německý fotbalista Bastian Schweinsteiger a srbská tenistka Ana Ivanovičová čeká první dítě. Zpráva o těhotenství bývalé světové jedničky se poprvé objevila už v září, ale až ke konci minulého roku ji třicetiletá Srbka potvrdila na sociálních sítích. Se Schweinsteigerem, fotbalovým mistrem světa z roku 2014, jsou společně tři a půl roku a loni v červenci měli v italských Benátkách pohádkovou svatbu.

 

Někdejší úspěšná srbská tenistka oznámila radostnou zprávu na twitteru s fotografií, kde jsou už připraveny tři páry sportovních bot – pánské, dámské a dětské. „Naše rodina se trochu rozroste. Nemůžeme být šťastnější,“ napsala Ivanovičová, která sportovní kariéru ukončila loni v prosinci. Světovou jedničkou byla v létě 2008 a turnajových titulů posbírala patnáct. Mezi nimi ční trofej z French Open, stará devět let.

 

O tři roky starší německý fotbalista hrál za národní tým dvanáct let. Z mistrovství světa má zlato a dva bronzy, další tři medaile získal na mistrovství Evropy a posbíral také řadu úspěchů s Bayernem Mnichov. Momentálně působí v zámořské soutěži MLS v týmu Chicaga. Ivanovičová se už dříve nechala slyšet, že by chtěla nejméně tři děti.

 

Václav Prokůpek

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*