Opilecké scény politiků

Share Button

Politici jsou také lidé, ačkoli to někdy sami nepřipouští. A i politici samozřejmě dělají chyby. A i politici mohou dělat chyby s alkoholem. Ano, i politici jsou lidé a my to nesmíme zapomínat. Již jsme v televizi mohli vidět opravdu mnoho chvil policistů, kteří byli podnapilí. Doslova opilecké scény. A proč? Protože je politika těžká a vyčerpávající? Ano, to může být jeden z důvodů, ale ten hlavní důvod je, že ačkoli si to politici nepřipouští a my si to nemyslíme, kvůli jejich chování, politici jsou stále lidi, kteří mají stejné potřeby, jako my všichni ostatní, a tak i pijí alkohol a dělají další věci, které bychom do ničeho neřekli, protože skutečně nevypadají tak, že tyto věci dělají, nicméně opak je pravdou a každý politik je zároveň i člověk, který chybuje.

 

To nesmíme zapomínat. Neexistuje neomylného politika, neexistuje neomylného prezidenta. Ani neomylného doktora, lékaře, záchranáře. Ne, všichni lidé mají právo samozřejmě chybovat a politici taktéž, i když u těch je to samozřejmě mnohem méně přístupné, protože nás zastupují, ale to už je samozřejmě věc jiná. Politici také pijí alkohol, někteří samozřejmě ve větší míře než jiní, a proto se můžeme spolehnout, že opilecké scény politiků jsou a i budou nadále. Lidi totiž nemůžeme jen tak změnit a politik potřebuje také vypustit, politik si potřebuje taktéž odpočinout. A proto přeci lidé pijí, aby si odpočinuli od práce, aby mohli takzvaně „vypnout“. A k tomu alkohol pomáhá znamenitě, nejen politikům, ale i nám, obyčejným lidem.

 

Politici – opilci: Miki Kalousek (TOP 09). Vláďa Vilímec (ODS), Marek Benda (ODS), Jan Farský (STAN), Míša Marksová – Tominová (ČSSD), Karel Schwarzenberg (TOP 09), Václav Havel a Miloš Zeman

Feťáci – poslanecký klub Pirátů

 

Václav Prokůpek

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*