Je kráska Wozniacká skutečně zasnoubená

KEY BISCAYNE, FL - APRIL 01: Iveta Benesova of the Czech Republic returns a shot against Venus Williams during day ten of the Sony Ericsson Open at the Crandon Park Tennis Center on April 1, 2009 in Key Biscayne, Florida. (Photo by Clive Brunskill/Getty Images)
Share Button

Sedmadvacetiletá dánská tenistka s polskými předky Caroline Wozniacká má za sebou velmi zdařilý rok v osobním a tenisovém životě, zasnoubila se a díky solidním výsledkům stále věří, že je v jejích silách vyhrát i grandslamový turnaj. Navíc si ověřila, že je stále schopna porážet světovou špičku, když na svém životním turnaji vyhrála turnaj mistryň. Krátce po triumfu na neoficiálním mistrovství světa v Singapuru se navíc na dovolené na ostrově Bora Bora zasnoubila s o sedm let starším Američanem Davidem Leem, který nedávno ukončil basketbalovou kariéru a dánská tenistka, která se narodila v Odense a nyní žije v daňovém ráji v Monte Carlu, tak pochopitelně září optimismem. „Mám za sebou opravdu velmi hektické období. Ale prožila jsem nádherné chvíle na kurtu i mimo něj. Během deseti dní na Bora Bora jsme se svým snoubencem jen odpočívali, bylo to opravdu neuvěřitelně krásné,“ rozplývala se nadšením Caroline Wozniacká v rozhovoru pro přední dánský deník, pár dní před odletem do Miami, kde absolvovala přípravu na novou sezonu.

 

Po boku dánské tenistky seděl v letadle i její snoubenec. „Sice jsme toho hodně nalétali, ale bylo to fantastické. Po jejím velkém triumfu v Singapuru jsme byli na Bora Bora, pak na svatbě Sereny Williamsové, v New Yorku na zápase NFL, na Dni díkuvzdání. No prostě jsme pořád spolu,“ tvrdí šťastný snoubenec David Lee, který dostal i dotaz ohledně založení rodiny. „Teď je na prvním místě Caroline a její tenisová kariéra. Děti jsou otázkou budoucnosti, ale je to něco, na co se těšíme,“ řekl za oba Lee. a Wozniacká jen pochvalně zakývala hlavou – je jí teprve 27 let a ráda by si splnila sen, na který ještě nedosáhla. Sice strávila celkem 67 týdnů v čele světového žebříčku a na kontě má 27 titulů z turnajů WTA tour, jenže žádný z grandslamu. Finalistka US Open z let 2009 a 2014 ale věří, že vyhrát jeden ze čtyř největších turnajů je stále v jejích silách. „Dokázala jsem si, že pokud hraji svůj nejlepší tenis, dokážu porazit kohokoliv na okruhu. Všechno je to o tom, aby to do sebe během těch dvou týdnů všechno zapadlo,“ řekla doslova Caroline Wozniacká.

 

Václav Prokůpek, tennis.cekuj.net

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*