Kráska Ivanovičová: Jsem těhotná a šťastná!

INDIAN WELLS, CA - MARCH 17: Ana Ivanovic of Serbia returns a forehand to Flavia Pennetta during the BNP Paribas Open at the Indian Wells Tennis Garden on March 17, 2009 in Indian Wells, California. (Photo by Jeff Gross/Getty Images)
Share Button

Světoznámý sportovní pár – německý fotbalista Bastian Schweinsteiger a srbská tenistka Ana Ivanovičová čeká první dítě. Zpráva o těhotenství bývalé světové jedničky se poprvé objevila už v září, ale až ke konci minulého roku ji třicetiletá Srbka potvrdila na sociálních sítích. Se Schweinsteigerem, fotbalovým mistrem světa z roku 2014, jsou společně tři a půl roku a loni v červenci měli v italských Benátkách pohádkovou svatbu. Někdejší úspěšná srbská tenistka oznámila radostnou zprávu na twitteru s fotografií, kde jsou už připraveny tři páry sportovních bot – pánské, dámské a dětské. „Naše rodina se trochu rozroste. Nemůžeme být šťastnější,“ napsala Ivanovičová, která sportovní kariéru ukončila loni v prosinci.

 

Světovou jedničkou byla v létě 2008 a turnajových titulů posbírala patnáct. Mezi nimi ční trofej z French Open, stará devět let. O tři roky starší německý fotbalista hrál za národní tým dvanáct let. Z mistrovství světa má zlato a dva bronzy, další tři medaile získal na mistrovství Evropy a posbíral také řadu úspěchů s Bayernem Mnichov. Momentálně působí v zámořské soutěži MLS v týmu Chicaga. Ivanovičová se už dříve nechala slyšet, že by chtěla nejméně tři děti.

 

Václav Prokůpek

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*