Někomu sexuální trojka vztah okoření, Věře a Romanovi jejich manželství skoro zničila

Share Button

S manželem žila čtyřicátnice Věra, které by mnozí hádali i o deset let méně, ve spokojeném manželství téměř osmnáct let. V každém směru jim to bezvadně fungovalo. Mají dvě děti a žijí takzvaný spořádaný život. Na milostné vlně také nikdy neměli větší problém. O jejich sexualitě s mužem vždy mluvili naprosto otevřeně. Svěřovali si všechny touhy a každé, byˇsebe bizarnější přání. Ani jeden z nich nebyl od přírody puritánská duše a tak si vždy snažili vzájemně si vyhovět a vztah tak udržovat na vysoké úrovni, co se intimity týče.

Samozřejmě se tyto novinky a touhy začaly objevovat až postupem času a oba si chtěli okořenit vztah. Dřív si vždy vystačili s klasickým milováním, do kterého mnohdy zapojili i erotické pomůcky. Až asi před rokem měla Věra obrovskou chuť se manželovi pochlubit s knížkou, kterou právě dočetla. Byla toho plná. Erotický román ji prý tehdy úplně pobláznil hlavu. Kniha Věrku inspirovala, co se milostného života týkalo.

Když ji četla, objevila v sobě skryté touhy. Samotnou jí překvapilo, že si chce vyzkoušet věci, o kterých si ještě donedávna tvrdošíjně myslela, že tohle a tamto je už za mou hranicí. Můj manžel měl už dřív jiný názor. Výměna partnerů, kterou často zmiňoval, mu přišla jako vzrušující představa. Mne však ne a bylo mi to nepříjemné. On mne „samozřejmě“ do ničeho nenutil. Dával mi čas. A ten čas nečekaně nadešel. Po dočtení knihy s tím Věra tedy za ním sama přišla.

Viděla, jak mu zajiskřily oči, když jsme zmínila, že sexuální trojka mi už nepřijde jako tak špatný nápad. Nijak na mne ani dál však nespěchal. Dlouze mluvili manželé o tom, co od toho kdo očekává, proč bychom to chtěli udělat, co si od toho slibujeme a jestli si věříme natolik, aby nám to nenarušilo věrnost a vztah, především ale fungující manželství. Utvrdili jsme, Věra s manželem jeden druhého v tom, že jejich věrnost to nemůže v žádném případě ohrozit. Byli přesvědčení zcela upřímně o tom, že mají jasno a jde opravdu jen o uspokojení specifických tužeb. Avšak člověk míní, život mění…

Věra a její manžel Roman se shodli na tom, že oba do té „trojky“ chtějí jít! Dál už to nebylo těžké. Na internetu se seznámili se ženou, kterou lákal ten samý záměr. Nějaký čas si společně dopisovali, a když si vybudovali jistou důvěru, přešli k praxi. Vše domluvili a nastala ona osudná noc s velkým „N“. Děti byly u prarodičů a k nim dorazila po setmění žena, kterou dychtivě očekávali. Přes první rozpaky ta noc byla opravdu zajímavá. Pocity, které ve Věře vyvolával obraz jejího muže, který intimně splývá s jinou ženou, byly rozporuplné.

„Chtěla jsem se však překonat, protože to koneckonců přece byl i můj nápad. K noci jako takové, není moc co říct. Kdo po tom nikdy nezatoužil, nepochopil by. Když ta žena odešla, rozplakala jsem se. Můj muž mne konejšil s tím, že je to takhle poprvé určitě normální. Že jsem zatím rozcitlivělá a nevím, co s tím. Příště už to jistě bude snazší a uvolněnější. Já jsem však žádné příště rozhodně nechtěla,“ vzpomíná Věra.

Manželé toho nechali být a tohle téma u nich doma bylo na nějaký čas uloženo k ledu. Až najednou Věrčin manžel přišel s tím, že by si to opět rád zopakoval. Striktně a ihned Věra odmítla. Manžel Roman dával najevo, že nechápe proč a doléhal na ni s tím, že jemu se to líbilo. To věrce ani nemusel a hlavně neměl říkat, to ona viděla na vlastní oči už tehdy.

Věra vysvětlovala Romanovi, že svou neotřesitelnost přecenila. Tvářil se jako tolerantní manžel a měl jisté pochopení. Ale bylo znát, že je trochu zklamaný. Když se ho Věra ještě párkrát zeptala, jestli snad nepomýšlí na nevěru, zapřísahal se, že rozhodně ne. Ale stejně si ještě občas posteskl nad tím, že když už to jednou zkusil, chce to znovu a jaké to bylo krásné.

Teď to manželé Věra a Roman nedokáží vyřešit. věra nevěru nehodlám tolerovat a sexuální trojku už nechce nikdy podstoupit. Je to dost složitá situace a v posteli je znát, že to začalo takzvaně „být studené“. Sice spolu eroticky žijí pravidelně, ale vše se změnilo. Je to vždy rychlé a neprocítěné, jsou to dle Věry, ale i Romana, jen takové odbyté manželské povinnosti. Ty krásné noci jsou ty tam a minimálně Věra všeho dost lituje.

Do vztahu nám to strašně zasáhlo. Dá se říct, že trojka nám nakonec opravdu rozbila manželství. Jsou si najednou tak vzdálení. „Vůbec nevím, kdy se vše vrátí do starých kolejí, které jsem tolik milovala. Z mého příběhu zpětně vyplývá, že člověk by neměl experimentovat s něčím, co nakonec sám neustojí,“ říká Věra a připomíná, že její kamarádce podobná trojka okořenila manželství, jí ale jak se zdá manželskou erotiku zničila.

 

 

 

Zpracoval: Václav Prokůpek

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*