Striptýzu předcházely drogy a bujarý život

Share Button

Když se řekne jméno Demi Moore, mnozí si představí charismatickou a přitažlivou herečku, kterou proslavila komediální dramata a role vyzývavých žen. Málokdo ale tuší, že tato legenda neměla úplně snadné dětství.

A možná právě vlivem svého otce, který hodně pil a příliš se o Demi nezajímal, se nakonec herečka stala soběstačnou a prosadila se jako ambiciózní žena, jež je schopná svých cílů dosáhnout i bez cizí pomoci.

V šestnácti se stala modelkou, v osmnácti se vdala. Už ve svých šestnácti letech se pokusila Demi Moore prosadit jako modelka a měla poměrně úspěch. O dva roky později se vdala za Freddyho Moora. V roce 1985 si poprvé zahrála ve filmu, konkrétně v Eliášově ohni režiséra Schumachera.

Zde si zahrála ženu závislou na drogách. V té době i ve svém osobním životě začínala experimentovat s kokainem. Režisér se pro ni později stal tím, kdo ji ze závislosti dostal. O pár let později se Demi Moore podruhé vdala. Ze slavného manželství s Brucem Willisem má dnes tři děti.

Jejím třetím manželem byl o patnáct let mladší herec Ashton Kutcher. Ani tento vztah jí nevydržel.

Slavnou se stala spíše díky kontroverzi

Kromě filmových a seriálových rolí se stala Demi Moore slavná především díky bulváru, který se v jejím soukromí opravdu vyžíval. Díky své kontroverzní osobnosti a skandálním vztahům se paradoxně stala u diváků oblíbenou.

Možná právě proto se tolik proslavila v roli striptérky ve filmu Striptýz z roku 1996. To byl doposud pravděpodobně poslední snímek, který byl oblíbený, po něm se slavná herečka začala z mysli diváků pomalu vytrácet. Dnes je Demi Moore padesát sedm let, rozhodně ale ještě nepatří do důchodu.

Václav Prokůpek

 

Share Button

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*